Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Login
fr: Identifiant

en: Password
fr: Mot de passe

en: Custom
fr: Personnalisé

en: About
fr: À propos
