Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Custom
hi: मनपसंद

en: About
hi: के बारे में
