Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Password
hu: Jelszó

en: Custom
hu: Egyéni

en: About
hu: Leírás
