Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Login
tr: Giriş

en: Password
tr: Parola

en: Custom
tr: Özel

en: About
tr: Hakkında
