Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Login
uk: Вхід

en: Password
uk: Пароль

en: Custom
uk: Власний

en: About
uk: Про модуль

en: Is Active
uk: Активне
