Prototype (4.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: More
sr: Више

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
