Prototype (5.0.2-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Alert
az: Xəbərdarlıq
