Prototype (5.0.2-alpha2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Medium
jv: Sedheng

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
