Prototype (5.0.2-alpha3) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Back to Top
ru: Вернуться в начало

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Footer
ru: Подвал

en: Medium
ru: Средний

en: Navigation
ru: Навигация

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Alert
ru: Оповещение

en: First Sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second Sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Branding
ru: Наименование

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Loading…
ru: Загрузка…

en: First page
ru: Первая страница

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
