Prototype (5.2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Medium
be: Сярэдні

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Highlighted
be: Выдзелены
