Prototype (5.2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Page
is: Síða

en: Footer
is: Síðufótur

en: Medium
is: Miðal

en: Navigation
is: Navigatión

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu
