Prototype (5.2.0-alpha2) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Medium
km: មធ្យម

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
