Prototype (5.2.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Page
ar: الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Footer
ar: التذييل

en: Medium
ar: متوسط

en: Navigation
ar: الإبحار

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Alert
ar: تنبيه

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Branding
ar: العلامة التجارية
