Prototype (5.2.0-alpha4) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
