Prototype (5.2.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Medium
eo: Medio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
