Prototype (5.2.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Back to Top
hu: Vissza a tetejére

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Footer
hu: Lábléc

en: Medium
hu: Közepes

en: Navigation
hu: Navigáció

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Alert
hu: Riasztás

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second Sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Branding
hu: Márkázás

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Loading…
hu: Töltés...

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
