Prototype (5.2.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Back to Top
nl: Terug naar boven

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Footer
nl: Voet

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Navigation
nl: Navigatie

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Alert
nl: Alarm

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Loading…
nl: Laden...

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
