Prototype (5.2.0-alpha6) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Medium
mg: Antonony

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Highlighted
mg: Vaomarika
