Prototype (5.2.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Back to Top
lt: Pereiti į viršų

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
