Prototype (5.2.0-alpha9) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Alert
gu: ચેતવણી
