Prototype (5.2.1-alpha2) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Alert
fi: Varoitus

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Branding
fi: Brändäys

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Loading…
fi: Lataa...

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
