Prototype (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: More
bn: আরও

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Help
bn: সহায়তা

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও
