Prototype (8.x-2.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Content
os: Мидис

en: More
os: Ноджы

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
