Provus (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Sidebar
af: Systaaf
