Provus (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы
