Provus (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Search
fr: Rechercher

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Next page
fr: Page suivante

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Previous page
fr: Page précédente

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
