Provus (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Sidebar
uk: Панель

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: mobile
uk: мобільний

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: desktop
uk: робочий стіл

en: Navigation Menu
uk: Меню навігації

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
