Provus (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
