Provus (1.0.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: mobile
fi: mobiili

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: desktop
fi: työpöytä

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
