Provus (1.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Pencarian

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Next page
id: Halaman berikutnya

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: mobile
id: mobil

en: Previous page
id: Halaman sebelumnya

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
