Provus (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი
