Provus (1.0.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Buscar

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Breadcrumb
pt: Trilha de navegação

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Next page
pt: Próxima página

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: mobile
pt: móvel

en: Pagination
pt: Paginação

en: Clear All Filters
pt: Limpar todos os filtros

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date
