Provus (1.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: mobile
tr: mobil

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
