Provus (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
