Provus (1.0.0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: mobile
ca: mòbil

en: Pagination
ca: Paginació

en: Clear All Filters
ca: Treu tots els filtres

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
