Provus (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search
cy: Chwilio

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn
