Provus (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: mobile
ps: موبایل

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه
