Provus (1.0.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: mobile
ro: mobil

en: Pagination
ro: Paginație

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
