Provus (1.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Navigation Menu
ug: يولباشچى تىزىملىكى
