Provus (1.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Previous page
vi: Trang trước

en: desktop
vi: màn hình nền
