Provus (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (40 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Default
nn: Standard

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Items
nn: Element

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: day
nn: dag

en: People
nn: Folk

en: Apply
nn: Bruk

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
