Provus (2.0.4) - en to ga translation catalogue (16 entries)

en: Category
ga: Ábhar

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: Events
ga: Imeachtaí

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
