Provus (2.0.4) - en to gl translation catalogue (76 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Default
gl: Predeterminado

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Small
gl: Pequeno

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Icon
gl: Icona

en: week
gl: semana

en: Views
gl: Vistas

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Display
gl: Visualización

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Titles
gl: Títulos

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Files
gl: Ficheiros

en: Page
gl: Páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Count
gl: Contar

en: Items
gl: Elementos

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Events
gl: Eventos

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: day
gl: día

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: White
gl: Branco

en: People
gl: Persoas

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Apply
gl: Aplicar

en: List items
gl: Lista de elementos

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: Transparent
gl: Transparente

en: Administrator
gl: Administrador

en: Telephone
gl: Teléfono

en: About
gl: Información

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Dates
gl: Datas

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Current date
gl: Data actual

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Dark
gl: Escuro

en: Fixed value
gl: Valor fixo

en: Icon set
gl: Conxunto de iconas

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Basic HTML
gl: HTML básico
