Provus (2.0.4) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Home
mn: Кол арын

en: Title
mn: Ат

en: Content
mn: Утка

en: Description
mn: Тодарадып бижиири

en: Link
mn: Шөлүлге

en: Image
mn: Чурук

en: Category
mn: Бөлүк

en: Default
mn: Ниити

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: Page
mn: Арын

en: Month
mn: Ай

en: Day
mn: Хүн

en: People
mn: Кижи

en: About
mn: Дугайында

en: Page top
mn: Арын кырында
