Provus (2.0.7) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn
