Provus (2.0.9) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Revert to defaults
be: Вярнуць да прадвызначаных

en: Medium
be: Сярэдні

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Dates
be: Даты
