Provus (2.0.9) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Dates
gu: તારીખો
