Provus (2.0.9) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы
