Provus (2.0.9) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Dates
ku: بەروارەکان
