Provus (2.0.9) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Section
uk: Розділ

en: Revert to defaults
uk: Повернути до початкового

en: Medium
uk: Середній

en: Desc
uk: Спад

en: Calendar
uk: Календар

en: Events
uk: Події

en: Upcoming events
uk: Трапиться незабаром

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Dates
uk: Дати

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Scheduling options
uk: Параметри планування

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Discard changes
uk: Відхилити зміни

en: X-Large
uk: Дуже великий

en: XX-Large
uk: Дуже-дуже великий

en: Image position
uk: Позиція зображення

en: Asc
uk: Зрост

en: Save layout
uk: Зберегти макет

en: Revision log
uk: Журнал редакцій

en: Smallest
uk: Найменший

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів

en: Publish status
uk: Стан публікації
